Als Belgische 3CX Titanium partner hebben we het hoogste partner level. Hierdoor ben jij als klant zeker van een uitstekende service en expertise op gebied van telefonie.
Met het uitfaseren van de klassieke ISDN-telefoonlijnen wordt er nu massaal Voice over IP gebeld. Maar hoe werkt zo een IP-telefooncentrale nu eigenlijk?
Bel rechtreeks vanuit je webpagina zonder dat de browser ook daadwerklijk openstaat. Zo kan je gewoon blijven verder werken met de e-mail of webpagina waarmee je bezig bent!
Het implementeren van een QoS (Quality of Service) is belangrijk als je VoIP wil bellen. Hierdoor geniet je van betere gesprekskwaliteit en krijgt je voice verbinding voorrang op minder belangrijk verkeer op je netwerk.